Paralel Evren

Cuma, Ekim 24, 2014

Gözlerimi kapattım şuan..
Birden içim ısınmaya başladı..Güneşi hissediyorum..Açtım gözlerimi.Kızgın bir güneşin altındayım bu vakit..Ayaklarım da yanıyor.Kumlar öylesine sıcak ki..Karşıya bakıyorum masmavi deniz.Mavi kötü olabilir mi? Mavi umutsuz olabilir mi? Mavi hiç hüzün verebilir mi?
İçim kıpır kıpır oluyor..İçimi ısıtıyor adeta..
Kalkıyorum oturduğum yerden..Çok değil 3-5 adım..Ayaklarım hissediyor serinliğini mavinin.Ama kayıtsız kalamıyor bedenim bu huzurlu serinliğe..Atıveriyorum kendimi o sonsuzluğa.Kafamı diplere kadar sokuyorum.Nefes almadan duruyorum diplerde..Öyle iyi geliyor ki.
Yok aklımda hiç bir soru..Yok kafamdaki milyonlarca sorun..İliklerimde acı yok..Beynimin derinliklerine işlemiş düşünceler yok..
Çıkıyorum,güneşin sıcaklığına bırakıyorum yine kendimi..Ben gibi değilim..Öylesine hafifim ki..
Ellerim eksik değil..Kalbim paramparça değil..Kırgınlıklarım da yok,kızgınlıklarım da..Yarım kalmışlıklar da yok..Kurulamayan hayaller de..
Ben yarım değilim mesela..Ben eksik değilim..
Sadece bunlar var işte..

You Might Also Like

0 yorum

Hakkımda-Dilek Budak

Photo Profile
İstanbullu. Evli ama çocuksuz. Mesleği bilim, ruhu sanat, elleri yaratıcılık dolu olan. Yazmak en büyük tutkusu. Hem plazalı bir iş kadını, hem mükemmellik seviyesine gözünü dikmiş ev kadınıyım ben. Bazen aşçı, bazen sanatçı, bazen toplantıdan toplantıya koşan beyaz yakalı. Her şeyden bir doz olmalı hayatında. Ama az ama çok. E o zaman ne diyoruz. Hoşgeldim :)

Instagram

İzleyiciler