Tatlı Telaşlardayım :)

Pazartesi, Ocak 27, 2014

Tatlı telaşlardayım son günlerde.Uğraştırıcı,düşündürücü ama bir o kadar da gülümsetebilen :)
Hayır hayır evlenmiyorum daha :)
İşe başlıyorum Şubat ayı gelişiyle..Evet,güzel bir başlangıç..
İşe başlangıç evrak işleri derken bir de pasaport-vize işleri çıktı başıma..Neden mi ?Hemen anlatayım efendim :)

Almanya merkezli bir firmaya işe başlıyorum.Üstelik sektör olarak da sağlık-ilaç sektörü.Yani tam da istediğim gibi.Diğer çalıştığım yeri kıyasladığım zaman şartları dolayısıyla fark attığı doğrudur..Şirketin merkezi Almanya olunca da eğitim için bizi Almanya'ya götürüyorlar.İşte bundandır bu telaşım.
Çok değil 4 günlük bir seyahat olacak ama bilenler bilir vize sürecini..Hele bir de ben henüz başlayacak olduğumdan dolayı,bir çok belge eksikliği yaşıyoruz..

Değişik bir sürece giriyorum anlayacağınız.Hem işe yeni bir başlangıç,hem ilk kez yurt dışı deneyimi derken...Tatlı telaşlardayım :)
Büyük beklentilerim yok.Ne işe dair,ne de bu yolculuğa..İş,imkanları bana uygun geldi kabul ettim,başlıyorum..Mükemmel olmayabilir,ya da sonu güzelde..Ama ben tüm iyi niyetim,tüm isteğim ve enerjimle yeni bir yola çıkıyorum..Yalnızca artık haketmiş olduklarımı yaşama umudu barındırıyorum..
Bakalım nasıl günler bekliyor beni..Ama artık güzellikler yaşama zamanım geldi benimde değil  mi?

Daha anlatacaklar çok :) Şimdilik bu kadar ..

You Might Also Like

6 yorum

Hakkımda-Dilek Budak

Photo Profile
İstanbullu. Evli ama çocuksuz. Mesleği bilim, ruhu sanat, elleri yaratıcılık dolu olan. Yazmak en büyük tutkusu. Hem plazalı bir iş kadını, hem mükemmellik seviyesine gözünü dikmiş ev kadınıyım ben. Bazen aşçı, bazen sanatçı, bazen toplantıdan toplantıya koşan beyaz yakalı. Her şeyden bir doz olmalı hayatında. Ama az ama çok. E o zaman ne diyoruz. Hoşgeldim :)

Instagram

İzleyiciler