Pozitif İnsanım Ben Artık :)

Çarşamba, Ekim 23, 2013


Diplere gömülmeden yukarı çıkılamazmış.Yaşadım-gördüm.Aslında hala hayatımda şu diyebileceğim bir şey yok pozitif olmak adına.Ya da beklediklerim olmuş da değil.Aslında daha zor bir sürece girme arifesindeyim.Ama yenilenmiş gibi hissediyorum kendimi.
Uzun zamandır kimselerle konuşmadım.Konuşmak istemedim.Aynı şeyleri tekrar tekrar anlatmak yordu beni zaten yeterince yoran şey vardı.Kaçtım insanlardan.Soru sormasınlar istedim.
Değişen bir şey pek olmasa da kararlar aldım ben.Değişmesine az kaldığını hissettiğim şeyler var.En azından adımlar atıldı.
Ben böyle yazarken eminim ki hiç bir şey anlamıyorsunuz ve çok da sıkıcı geliyor.Farkındayım..Belki hayatımı yakından bilenler anlıyor.Onlar da 'yine noldu ki acaba' diye düşünüyordur.Ben bu yazıyı şuan kendime yazıyorum.Hazırlık yazısı bu :) Biliyorum ki bundan sonra anlatacağım güzel şeyler olacak ve ben ayrıntı vere vere anlatacağım.
Güzelliklerin hepsi ard arda gelecek hayatıma..Öyle hissediyorum.Nedensiz bir his bu..Sadece ihtiyacım olan inanmak.Ve tabi bir de bol bol dua :) Buna her şeyden daha çok ihtiyacım var.Ve belki de her zamankinden daha çok..
Yazımı okuyan arkadaşlarım-dostlarım-tanıdık tanımadık her kim varsa sizden güzel enerji bekliyorum..Ben hayata dönmeye-pozitif olmaya ve dağılan hayatımı toparlamaya karar vermişim,olumlu adımlar atmaya çalışıyorum.Duanıza ve pozitif enerjinize çok ihtiyacım var.


You Might Also Like

8 yorum

Hakkımda-Dilek Budak

Photo Profile
İstanbullu. Evli ama çocuksuz. Mesleği bilim, ruhu sanat, elleri yaratıcılık dolu olan. Yazmak en büyük tutkusu. Hem plazalı bir iş kadını, hem mükemmellik seviyesine gözünü dikmiş ev kadınıyım ben. Bazen aşçı, bazen sanatçı, bazen toplantıdan toplantıya koşan beyaz yakalı. Her şeyden bir doz olmalı hayatında. Ama az ama çok. E o zaman ne diyoruz. Hoşgeldim :)

Instagram

İzleyiciler