9 Kasım 2013 Cumartesi

4

O Bir Minnoş :)


Evet gördüğünüz üzere bir oğluşum oldu artık :) Aslında bir hayvan edinmeyi istiyordum uzun zamandır.Ben golden cinsi köpek çok istiyorum fakat,evimiz buna hiç müsait olmadığı için hayal olmaktan öteye gidemiyor.
Balık,kaplumbağa gibi hayvanları da besledim.Balık çok uzun ömürlü olmuyor ne yazık ki.Kaplumbağa ise kocaman olana kadar senelerce büyüttüğüm oldu.Uzun zamandır kuş sahibi olmamıştım.Tesadüfen aa hadi kuş alayım dedim ve aldım getirdim eve.


Daha o kadar küçük ki..Rengi de çok güzel bir mavi.Gökyüzü deseni gibi..İsim bulamadım henüz küçük çocukları sevdiğim gibi minnoş diye diye seviyorum bunu da:) Daha ilk gün olmasına rağmen çok alıştık birbirimize.Elimde duruyor,öpüyorumm.Ben bu kadar kısa sürede bu kadar çok bağlanacağımı düşünmemiştim.
Oğluşumla bizden selamlar :))

4 yorum:

  1. Bende de var bir tane. Tam bir tatlı bela. :) Çok seviliyor bunlar çok. Öyle sıcakkanlılar ki... İnsanın içine sokası geliyor. Bazen sevdirmiyor kendini. Ama o gün keyfi yerindeyse geliyor parmağına yanağına, dudağına dayıyor tüylü vücudunu beni öp diye., miss gibi bir şey...

    YanıtlaSil
  2. Aynen öyle daha cok küçük olmasina rağmen parmagimdan inmiyor.oglum diye diye seviyorum. Icine sokasi geliyor insanin :)

    YanıtlaSil